سفارش دوخت و نصب پرده

سفارش دوخت و نصب پرده

سفارش دوخت و نصب پرده

پرده

سفارش طراحی، دوخت، نصب و تعمیر پرده
  • سفارش طراحی، دوخت، نصب و تعمیر پرده
  • شماره تماس خود را وارد کنید
  • آدرس منزل یا فروشگاه خود را ارسال کنید
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

 

پرده ها با مدل ها و طرح های مختلف، سبب زیبایی بیشتر خانه و اتاق ها شده و یکی از اولین گزینه هایی است که برای تغییر دکوراسیون به ذهن همه می رسد. دوخت پرده با توجه به جنس پارچه و مدل پرده، تعیین می شود.

 

هرآنچه که باید در مورد دوخت پرده، لوازم پرده و انواع پرده بدانید:

هر جا که پنجره ای وجود دارد، حتماً پرده ای هم باید وجود داشته باشد. علاوه بر زیبایی و دادن جلوه بیشتر به محیط سبب عدم دید از بیرون و حفاظت در برابر نور آفتاب و حتی مانع نفوذ سرما در زمستان خواهد شد.

امروزه به دلیل پیشرفت در صنعت نساجی و ساخت پارچه های متنوع، انواع پرده در طرح های مختلف و انواع دوخت پرده در مدل های گوناگون نیز روانه بازار شده است.

از انواع دوخت پرده می توانیم به دوخت پلیسه و دوخت پانچ یا دوخت ساده و سوزنی و از انواع جنس پرده ها هم به پرده زبرا، پرده حریر و پرده تور و … هم می توانیم اشاره کنیم.

 

آشنایی با انواع پرده

پرده زبرا:

پرده زبرا پرده های جدیدی هستند و چون به حالت موازی و دوبل ساخته می شوند، حالت زیبا و سایه روشن پیدا کرده و می توان حالت نور ورودی را تنظیم کرد.

ویژگی های پرده زبرا:

زیبایی بالا، جمع شدن کرکره ای، طرح های گوناگون، حالت برقی می توانند داشته باشند، تمیز کردن آسان و . .

 

پرده حریر:

پرده حریر جنسی نازک و بسیار لطیف است که علاوه بر دارا بودن طرح و رنگ و زیبایی، سبب عبور نور از پنجره و روشنایی بیشتر اتاق خواهد شد. البته به دلیل نازکی، مناسب فصل زمستان نیستند و همچنین اگر پنجره مشرف به پنجره خانه دیگری است، بهتر است از پرده حریر و پرده تور استفاده نکنید.

از انواع دیگر پرده، می توانیم پرده های کتان، ساتن ، ابریشمی و ….را نام ببریم.

 

انواع دوخت پرده:

دوخت پرده به دوخت پلیسه، سوزنی و ساده، پانچ تقسیم می شود. دوخت پلیسه نوعی دوخت پیله دار است که علاوه بر زیبایی، نیاز به متراژ پارچه خیلی بیشتر نسبت به دوخت ساده دارد.

 

لوازم پرده چه لوازمی هستند؟

 

لوازم پرده شامل تجهیزاتی است که برای نصب پرده، هنگام پذیرش سفارشات دوخت پرده، مورد استفاده قرار می گیرند؛

 

شامل: ریشه پرده، نوار پرده، ریل پرده از جنس پی وی سی ( دو ریلی ، سه ریلی )، کمر پرده، آویز پرده، گل میخ و شرابه و یراق و دکور پرده، که انواع کتیبه پرده یا قاب پرده، چوب پرده های تزیینی که برای والان و تزیینات رویی پرده استفاده می شود مانند چوب پرده های چوبی، گرد برای مدل پرده پانچ، چوب پرده های گریبر، کروم و چوب پرده های پوست ماری دو رنگ را شامل می شود.

 

سفارش دوخت و نصب و تعمیر پرده، را به کسانی بسپارید که علاوه بر تجربه بالا، تعهد را هم سر لوحه خدمات خود قرار داده و در عین حال از مدل های جدید و تنوع در دوخت پرده هم استقبال کرده و آنها اجرایی کنند. خرید پرده را از مراکز معتبر به صورت غیر حضوری هم می توان انجام داد.

تعمیر پرده نیز یکی از خدماتی است که معمولاً دوزندگان پرده آن را انجام می دهند. تعمیر پرده در مواقعی اتفاق می افتد که پرده در اثر شستشو، جا به جایی، و یا هر اتفاق دیگر دچار اشکال شده و برای انجام صحیح تعمیر پرده باید به نکاتی توجه کرد : از جمله اینکه پرده در چه فضای جدیدی استفاده خواهد شد، مدل پرده تغییر نکند و پرده کیفیت خود را حفظ کند و حتی زیبایی و جلوه اش بهتر نیز شود.

دیدگاه‌ها ۰

*
*

*

code