خرید تشک خوشخواب یا خرید تشک رویال

خرید تشک خوشخواب یا خرید تشک رویال

خرید تشک خوشخواب یا خرید تشک رویال

 

بین تشک خوشخواب و تشک رویال کدام تشک را خریداری کنیم؟

 

خیلی از مشتریان به دلیل افزایش قیمت دلار و سکه دنبال تشکی می گردند که به صرفه و قیمت مناسب باشد، اما بعضی از فروشندگان برای اینکه تراکنش مالی برای فروشگاه کالای خواب خودشان داشته باشند به مشتریان خود برند تشک رویال را معرفی می کند.

 

تشک رویال برندی است که کلیه فروشگاه های کالای خواب خودشان تولید می کنند و به مشتریان خود می فروشند.

 

در این مطلب می خواهیم به طور منصفانه و بدون هیچ غرض ورزی این دو برند را بررسی کنیم؛ و هیچ گونه قصد تخریب برند تشک خوشخواب و برند تشک رویال را نداریم و برای آگاه سازی و اطلاع رسانی شما مشتریان عزیز این کار را انجام می دهیم.

 

قصدمان از بررسی این دو برند تشک این است که شما مشتریان عزیز هنگام خرید، تشکی را انتخاب نمایید که هم از لحاظ کیفیت و هم از لحاظ قیمت مناسب شما باشد.

 

با توجه به اینکه در فروشگاه رویان خواب حداقل ۱۵ سال نمایندگی رسمی دو برند بازار ( نمایندگی تشک خوشخواب و نمایندگی تشک رویال ) را داشته است؛ می خواهیم در زمینه فروش تشک، اطلاعاتی را برای شما مشتریان عزیز ارائه دهیم.

 

از نظر سطح فروش بین دو برند تشک خوشخواب و تشک رویال؛ تشک خوشخواب فروش بیشتری دارد، دلیل اصلی فروش بیشتر؛ بخاطر قدیمی بودن و اینکه تشک را با نام برند خوشخواب و لوگوی آن ( پرنده و پر ) می شناسند. 

 

مقایسه برند خوشخواب و برند رویال

 

اگر بخواهیم بی طرفانه و منصفانه این دو برند از نظر کیفیت و متریال تشک بررسی کنیم؛ تشک خوشخواب در رده بالاتری قرار می گیرد چون در تشک های طبی دو برند: برند رویال از اسفنج ولی در خوشخواب از فوم و ریباند استفاده می شود به این دلیل که فردی که می خواهد تشک طبی را خریداری کند حتماً به سطح سفت و محکم نیاز دارد که تشک طبی خوشخواب این ویژگی را داراست.

 

در تشک های فنر متصل برند رویال فریم های دیواره تشک خالی باشد ولی در تشک های خوشخواب این مسئله کمتر است. این مزیت در تشک خوشخواب باعث بالا رفتن عمر مفید تشک می شود.

 

در تشک های فنر منفصل پاکتی برند خوشخواب بخاطر کیفیت فنر بندی و متریال روی فنر سطح ارتوپدیک، بهتری از لحاظ پزشکی و آرامش خواب مناسبی به فرد مصرف کننده می دهد.

 

خدمات پس از فروش تشک خوشخواب نسبت به تشک رویال خیلی بهتر است چون یک برند مطرح با این سابقه کار نمی خواهد که مشتریان خود را از دست دهد.

دیدگاه‌ها ۰

*
*

*

code