تشک خوشخواب نوجوان

تشک خوشخواب نوجوان

تشک خوشخواب نوجوان

 

۴ تشک نوجوان خوشخواب در مدل های کامفورت، طبی فنری، سوپرکلاس هارد و سوپر کلاس سافت که ابعاد آن ۸۰ * ۱۸۰ است. تشک نوجوان با توجه به اینکه مصرف کننده آن افراد کم سن و سال و کم وزن هستند بیشتر علاقه به استفاده از تشک های فنری و ارتجاعی که انعطاف پذیری بالای برخودار می باشد. 

 

نکته مهم: والدین بیشتر برای فرزندان خود تمایل دارند که از تشک های طبی فنری خریداری کنند؛ که این تشک ها این ویژگی را داراست. 

 

این ۴ مدل تشک خوشخواب را به اختصار توضیح می دهیم؛

 

 

تشک خوشخواب مدل کامفورت

 

تشک خوشخواب مدل کامفورت ( COMFORT ) دارای فنری کامفورت است میزان سفتی – نرمی در آن H1 است. جنس پارچه در این تشک ژاکارد می باشد. ضخامت دیواره تشک ۲۱ سانتی متر و پارچه سه لایه دوزی ژاکارد به صورت نمد و اسفنج است.

 

مدل کامفورت دو رو است و لایه بندی مناسب برای کسانی ست که وزن کم دارند. نوع فنر در این تشک به صورت فنر متصل ( بونل ) و ضخامت فنر ۲٫۲mm بدون فریم دور است.

 

تشک خوشخواب مدل طبی فنری

 

تشک خوشخواب مدل طبی فنری ( MEDICAL FLASTIC ) دارای طبی فنری متصل است میزان سفتی – نرمی در آن H5 است. جنس پارچه در این تشک ژاکارد می باشد. ضخامت دیواره تشک ۲۴ سانتی متر و پارچه سه لایه دوزی ژاکارد به صورت نمد، اسفنج رول، الیاف فشرده است.

 

مدل طبی فنری دو رو است و لایه بندی مناسب برای افراد متوسط تا وزن ۹۵ کیلوگرم است. نوع فنر در این تشک به صورت فنر متصل ( بونل ) و ضخامت فنر ۲٫۲mm دارای فریم دور است. این تشک با فنر های متصل و دارای حالت ارتوپدیک بوده و مناسب وزن تا ۹۵ کیلوگرم را به راحتی تحمل می کند.

 

تشک خوشخواب مدل سوپر کلاس هارد

 

تشک خوشخواب مدل سوپر کلاس هارد ( SUPER CLASS HARD ) دارای طبی فنری پاکتی با سطح سفت است میزان سفتی – نرمی در آن H8 است. جنس پارچه در این تشک ژاکارد می باشد. ضخامت دیواره تشک ۲۵ سانتی متر و پارچه سه لایه دوزی ژاکارد به صورت نمد و الیاف فشرده است.

 

مدل سوپر کلاس دو رو است و لایه بندی مناسب برای وزن های سنگین است. نوع فنر در این تشک به صورت فنر منفصل ( پاکت اسپرینگ ) و ضخامت فنر ۲٫۲mm است.

 

تشک خوشخواب مدل سوپرکلاس سافت

 

تشک خوشخواب مدل سوپر کلاس سافت ( SUPER CLASS SOFT ) دارای طبی فنری پاکتی با سطح نرم است میزان سفتی – نرمی در آن H5 است.

 

جنس پارچه در این تشک ژاکارد می باشد. ضخامت دیواره تشک ۲۵ سانتی متر و پارچه سه لایه دوزی ژاکارد به صورت متوسط اسفن چند لایه است.

 

مدل سوپر کلاس دو رو است و لایه بندی مناسب برای وزن های متوسط است. نوع فنر در این تشک به صورت فنر منفصل ( پاکت اسپرینگ ) و ضخامت فنر ۲mm است.

دیدگاه‌ها ۰

*
*

*

code