تشک خوشخواب رویا!

تشک خوشخواب رویا!

تشک خوشخواب رویا!

 

بیشتر مشتریانی که برای خرید تشک به فروشگاه کالای خواب رویان می آیند، اولین سوالی که می پرسند این است که تشک خوشخواب رویا دارید؟

 

جواب این سوال این است که تشک خوشخواب یک برند مطرح است و تشک رویا یک برند مطرح دیگر.

 

فروشندگان تشک برای اینکه اعتماد مشتری خود را هنگام خرید تشک بدست بیاورند از کلماتی مثل تشک خوشخواب و تشک رویا برای فروش برند های دیگر استفاده می کنند.

 

چون اکثر مشتریان از قبل این دو برند مطرح بازار، در کالای خواب را می شناسند، به همین دلیل برای فروش برند تشک هایی که سود بیشتری دارند و همچنین متفرقه هستند بکار می برند.

 

این مقاله هم برای شما مفید است: خرید تشک خوشخواب یا خرید تشک رویا

 

در این مطلب، دو برند تشک رو معرفی می کنیم که شما مشتریان عزیز یک آشنایی با انواع تشک هایی که این دو برند تولید می کنند پیدا کنید. ( ممنون میشیم که این مطلب را تا آخر می خوانید )  

 

 

تشک خوشخواب

 

از قدیمی ترین محصولات کالای خواب برند خوشخواب است که در سال ۱۳۳۸ کارخانه ای با همت و پشتکار مدیریت این مجموعه در محل فعلی دفتر شرکت واقع در خیابان جمهوری تهران تاسیس شده است.

 

در همان ابتدا هدف از شکل گیری این مجموعه، تحقق یافتن کیفی بهترین تشک موجود در کشور بود که این مهم به فضل و کرم خداوند متعالی و سعی و تلاش نیروهای کارآمد، تحقق یافت.

 

این مجموعه عظیم، دارای واحدهای کیفی: سالن های پنبه زنی، اسکلت زنی، نوار بافی، رویه دوزی، نجاری، فنر زنی، طناب بافی، لحاف دوزی، تولید سرویس های ملحفه، پد، آزمایشگاه و … مجهز به سیستم های مکانیزه و مدرن می باشد.

 

هم اکنون با توجه به رشد و گسترش خدمات الکترونیکی و فروش اینترنتی شرکت خوشخواب اقدام به تهیه و راه اندازی فروشگاه اینترنتی خود نموده است تا مشتریان علاقمند به تهیه تشک بصورت آنلاین قابلیت سفارش و پرداخت بهای محصولات خریداری شده را داشته باشند.

 

 

تشک رویا

 

شرکت رویا مفتخر است که از سال ۱۳۶۳ با بهره گیری از پیشرفته ترین ماشین آلات، دانش فنی روز دنیا و دستان توانمند پرسنل خلاق و متخصص خود، مرغوب ترین انواع تشک های فنر منفصل ( پاکتی )، فنری و اسفنجی به همراه کالا های جانبی اعم از محافظ تشک، تشک مهمان، بالش، تخت با رویه پارچه و تاج را در ایران تولید و ساخت نماید.

 

شرکت رویا به عنوان یکی از تولید کنندگان برتر در خاورمیانه با ساخت و توسعه واحد های مختلف تولیدی خود اعم از کارخانجات: تولید اسفنج، موکت، پارچه، نوار ژاکارد، لایی، کشش مفتول، فنر زنی، نقش دوزی، هم اینک خط تولید کامل تشک را در اختیار داشته و همواره تلاش نموده با نگاهی به آینده و حرکت به سمت خودکفایی صنعتی، محصولاتی هم سطح برترین های جهان عرضه نموده و به جهانی شدن بیاندیشد.

دیدگاه‌ها ۰

*
*

*

code