بهترین تشک طبی برای دیسک کمر

بهترین تشک طبی برای دیسک کمر

بهترین تشک طبی برای دیسک کمر

 

خرید تشک طبی از حساسیت زیادی برخوردار است. زیرا سلامتی ما به آن وابسته است. توجه داشته باشید فقط افرادی که دچار کمر درد می شوند نیازمند به تشک طبی نیستند بلکه در هر سنی می توان از تشک های طبی استفاده کرد. پس با ما همراه باشید تا بهترین تشک های طبی را به شما معرفی کنیم.

به دنبال خرید تشک طبی هستید؟ دست نگه دارید، ما در اینجا اطلاعات مفیدی را برای شما آورده ایم که پیش از خرید باید بدانید.

عده ی زیادی از افراد دارای درد های مزمن در ناحیه کمر و ستون فقرات هستند. وقتی افراد به سن ۴۰ الی ۴۵ سال می رسند، این درد ها بیشتر خود را بروز می دهند.

تمام فشار هایی که طی سنین ۲۰ الی ۳۰ سال به بدن انسان وارد می شود، عاملی برای این درد ها محسوب می گردد.

به طور کلی دیسک کمر با درد هایی در کمر و پشت پاها حس می شود و زمانی این درد ها رخ می دهند که یکی از ۴ دیسک کمر، دچار بیرون زدگی یا فتق شود. هر گاه دیسک ها از حالت فعلی خود خارج شوند، دیسک کمر اتفاق می افتد.

 

نکته مهم: تشک های طبی که به شما مشتریان عزیز برای خرید پیشنهاد می شود؛ تشک خوشخواب مدل طبی پاکتی ( فنر منفصل پاکتی، اسفنج رول ویژه، ترموباند، ارتفاع ۲۱ سانتی متر ) ، تشک خوشخواب مدل طبی فنری ( فنر متصل، اسفنج رول با ترموباند، ریباند، ارتفاع ۲۵ سانتی متر )، تشک رویا مدل مدیکال پلاس ( بدون فنر، اسفنج، ارتفاع ۴۲ سانتی متر ) ، تشک خوشخواب مدل آلینا ( بدون فنر، خیلی سفت، اسفنج رول با ترموباند، ارتفاع ۲۲ سانتی متر )

 

برای کسانی که دیسک کمر دارند، تشک طبیِ مناسب آن تشکی است که علاوه بر سفتی دارای فنرهایی نیز باشد. زیرا این فنر ها وزن بدن را در قسمت هایی که سنگین تر است به قسمت های دیگر تشک منتقل کرده و از فرو رفتن بدن به درون تشک جلوگیری می کنند.

تشک طبی مناسب با لایه های اسفنجی

 

چه ویژگی هایی را باید در انتخاب تشک طبی رعایت کنیم؟

 

برای انتخاب بهترین تشک طبی باید چند نکته را در نظر گرفت:

۱٫ تشک طبی تشکی است که از چند لایه اسفنج های سفت تشکیل شده باشد و موقع استفاده از آن، مرکز تشک به داخل فرو نرود و گود نشود.

 

۲٫ انعطاف پذیری ویژگی بسیار مهم برای انتخاب این نوع تشک است. زیرا انعطافِ تشک باید به گونه ای باشد که حالت و فرم بدن را موقع خوابیدن به خود بگیرد. نه آنقدر سفت باشد که نتوان روی آن خوابید و نه آنقدر نرم باشد که بدن در آن فرو رود. انعطاف پذیری مناسب برای تشک، ۲ الی ۴ میلی متر است.

 

۳٫ ساختار تشک باید حاوی الیاف های ضد حساسیت و ضد باکتری باشد.

 

۴٫ دقت داشته باشید که عمر مفید برای این گونه تشک ها، ۵ سال است و یک تشک مرغوب نباید به مرور زمان فرسوده شود.

 

۵٫ لطفاً به جنس پارچه تشک نیز دقت کنید. پارچه به کار رفته در تشک باید به گونه ای باشد که رطوبت و حرارت بدن را به خوبی منتقل کند یا به عبارتی قابلیت تنفس داشته باشد.

 

این مقاله هم برای شما مفید است: تفاوت تشک طبی و معمولی در چیست؟

 

خرید تشک طبی و همه نکاتی که باید در این باره رعایت کنیم:

همه ی ما می دانیم که خرید مطمئن و درستِ هر نوع وسایلی به تحقیق کافی درباره جنس مورد نظر بستگی دارد، پس برای خرید اجناسی که ارتباط مستقیم با سلامتی ما دارند باید محتاط تر عمل کنیم.

 

در رابطه با تشک های طبی و سایر اجناس پزشکی هر چه بیشتر تحقیق کنید و با شناخت بیشتر خرید نمایید، سلامتی تان نیز به میزان زیادی تضمین می شود.

 

تشک طبی جزو اجناسی است که فقط برای کسانی که دیسک کمر دارند استفاده نمی شود؛ برای جلوگیری از درد های میانسالی بهتر است از سن ۲۵ سالگی از تشک های طبی استفاده کنید.

 

در هنگام خرید تشک طبی به نوع بیمار و میزان کمر درد آن توجه ویژه ای داشته باشید. زیرا عده ای از بیماران به دلیل درد های شدید در ناحیه کمر و پا عموما در حال استراحت هستند و باید از تشکی استفاده کنند که دچار زخم بستر نشوند.

 

همچنین هنگام تست کردن این تشک ها توجه داشته باشید که تشک مناسب باید تمام اعضای بدن شما را در یک راستا قرار دهد و فشار وارد شده به بدن شما در همه نقاط یکسان باشد.

دیدگاه‌ها ۰

*
*

*

code