انتخاب بهتر برای خرید حوله

انتخاب بهتر برای خرید حوله

انتخاب بهتر برای خرید حوله

 

حوله از وسایل شخصی هر فرد به حساب می آید و به دلیل مصرف زیاد آن بعد از هر استحمام، بهتر است برای انتخاب حوله مناسب حساسیت به خرج داد. با توجه به سلایق متفاوت افراد و کاربرد های مختلف حوله ها انواع مختلفی از جمله حوله تن پوش، حوله استخری، حوله حمامی و … روانه بازار شده که مهمترین اصل در انتخاب هر کدام از آنها، جنس حوله و کیفیت بالای آن می باشد.

 

ویژگی های یک حوله تن پوش یا حوله پالتویی مناسب، چیست؟

در ابتدا شاید خرید یک حوله، کاری ساده به نظر بیاید که فقط کافیست اراده کنیم و راهی بازار شویم و با سر زدن به یکی دو مغازه، موفق به خرید حوله خواهیم شد. اما باید در نظر داشته باشیم که اینها کافی نیستند.

 

کیفیت و ابعاد مناسب برای بدن از مهمترین مسائل در انتخاب یک حوله می باشد. حوله تن پوش یا همان حوله پالتویی، از انتخاب های خوبی برای خشک کردن بدن بعد از استحمام می باشند.

البته انتخاب نوع و مدل حوله، بستگی به عوامل مختلف دارد. مثلاً هزینه ای که می خواهید بپردازید، سبکی و یا قابل حمل بودن، استفاده در هنگام مسافرت یا خانه و یا مسایلی از این دست را در نظر بگیرید.

 

حوله تن پوش یا پالتویی به حوله هایی گفته می شود که مانند یک لباس بعد از استحمام می توان آن را پوشید و معمولاً بلندی آن تا زیر زانو ها می رسد. بخاطر جنس ضخیم و حوله ایی آن علاوه بر خشک کردن بدن و آبگیری مناسب، فرصت استراحت بعد از حمام را هم به دلیل پوشیده بودن به فرد می دهد و لازم نیست سریع به پوشیدن لباس پرداخت.

جنس حوله ها از نخ پنبه است و این پرز های روی آنهاست که به جذب رطوبت بدن کمک می کند.
برای انتخاب حوله تن پوش مناسب، باید بر اساس سایز بدن که از روی سرشانه ها قابل اندازه گیری است اقدام به خرید سایز های مدیوم، لارج، ایکس لارج بکنید. راه دوم انتخاب براساس اندازه قد شماست.

 

حوله تن پوش ممکن است از جنس پنبه، پلی استر، ساتن، نایلون، ابریشم باشد.
در هنگام خرید حوله تن پوش حتماً توجه داشته باشید که حوله کلاه دار است و یا بدون کلاه، کمربند دارد و یا به شکل دیگری بسته می شود. کیفیت و جنس حوله پالتویی را مدنظر قرار دهید تا ماندگاری و عمر حوله تن پوش شما بیشتر باشد.

 

حوله تن پوش آذرریس ۱۲ تکه۱

 

حوله استخری خوب را چطور شناسایی کنیم؟

همانطور که از نام این نوع حوله مشخص است حوله استخری در ابعاد کوچکتر از حوله حمامی در بازار موجودند که به دلیل سایزشان هنگام مسافرت و یا رفتن به استخر و ورزش های آبی، قابل حمل و نقل و جابه جایی خواهند بود.

حوله های استخری معمولاً به خاطر وزن کم و سبک بودن شان دارای پرز های کوتاه تر و یا تراکم کمتر پرز ها هستند. در کنار توجه به قیمت حوله استخری مورد نظرتان باید به لطافت و میزان آبگیر بودن آن هم توجه کافی داشته باشید.

 

حوله استخری آذرریس

 

معرفی مشخصات حوله حمامی

 

حوله های حمامی، معمولاً مصارف خانگی دارند و بر عکس حوله تن پوش که قابلیت پوشانندگی کامل بدن را دارند، حوله حمامی اینگونه نیست و امکان اینکه در جلو دیگران با این نوع حوله رفت و آمد داشته باشید، ممکن نیست.

 

حوله حمامی دارای ابعاد بزرگتری هستند و همچنین وزن بیشتری دارند و برای حمل و نقل کمی سنگین اند که این مساله به وجود پرز های زیاد و بلند در حوله حمامی بر می گردد.

 

سعی کنید هنگام انتخاب حوله حمامی هم، نکات گفته شده در قسمت های بالا را مدنظر قرار دهید و جنسی را انتخاب کنید که علاوه بر قیمت مناسب، خاصیت خشک کنندگی بیشتر و ضد آلرژی هم باشد.

 

قابلیت شستشوی آسان بدون کاهش کیفیت نیز از موارد دیگری است که حتماً باید به آن توجه داشته باشید.

 

حوله حمامی آذرریس

دیدگاه‌ها ۰

*
*

*

code