ارزان ترین تشک های رویا

ارزان ترین تشک های رویا

ارزان ترین تشک های رویا

 

برای اینکه در خرید تشک رویا با توجه به افزایش قیمت تشک که دلیل آن بالا رفتن قیمت دلار و سکه است و با توجه به لیست قیمت تشک رویا در سال ۹۹ ما به شما این ۳ تشک برند رویا را پیشنهاد می دهیم: تشک رویا مدل اولترا ۴ ، تشک رویا مدل مدیکال ۳ ، تشک رویا مدل بونل ۵ 

 

این مقاله هم برای شما مفید است: خرید تشک خوشخواب یا خرید تشک رویا

 

نکته مهم: به نوع فنر، ضخامت و جنس پارچه در هنگام خرید توجه کنید.

این ۳ مدل را در راهنمای خرید تشک به اختصار توضیح می دهیم:

 

تشک رویا مدل اولترا ۴

 

تشک رویا مدل اولترا ۴ ( ULTRA 4 ) دارای فنر منفصل است که جنس پنبه ای رویه تشک، نقش دوزی با پارچه سه لایه گردباف می باشد. الیاف بکار برده شده، ضد حساسیت با خاصیت ارتجاعی دارد و محافظ اسکلت آن لایه اسپان باند است.

مدل فنر منفصل، فنر سلولی است و اسفنج آن چند لایه با تراکم های مختلف می باشد. ارتفاع این تشک ۲۵+۱ سانتی متر، طول و عرض با ابعاد فوق با تلورانس +۲ سانتی متر است.

 

 

تشک رویا مدل مدیکال ۳

 

تشک رویا مدل مدیکال ۳ ( MEDICAL 3 ) دارای بدون فنر طبی است که جنس اسفنج رویه تشک، نقش دوزی با پارچه سه لایه گردباف می باشد. الیاف بکار برده شده، ضد حساسیت با خاصیت ارتجاعی دارد و محافظ اسکلت آن لایه اسپان باند است.

اگر چه در تمامی تشک ها از اسفنج به عنوان یکی از لایه های اصلی استفاده می شود و از این جهت می توان به همه تشک ها صفت اسفنجی را نیز اطلاق نمود، اما مشخصه تشک های اسفنجی استفاده از اسفنج در انواع خاص و وزن های مختلف به عنوان اصلی ترین بخش تشک می باشد.

 

از آنجایی که این تشک ها فاقد هرگونه فنر است، از این رو غلت زدن و هرگونه حرکتی روی این تشک به هیچ نحو موجب تکان خوردن و ارتعاش در سایر نقاط تشک نمی شود و این ویژگی به ویژه در تخت های دو نفره موجب می شود تا آرامش فرد در هنگام غلت زدن فرد دیگر، برهم نخورد.

شرکت رویا این افتخار را دارد که با تولید مرغوب ترین انواع اسفنج جهت استفاده در تولید تشک، بهترین و با کیفیت ترین تشک های اسفنجی را در مدل های مختلف به شما تقدیم کند.

 

مدل بدون فنر، فنر سلولی است و اسفنج آن برش خورده CNC می باشد. ارتفاع این تشک ۲۲+۱ سانتی متر، طول و عرض با ابعاد فوق با تلورانس +۲ سانتی متر و فوم HR است.

 

تشک رویا مدل بونل ۵

 

تشک رویا مدل بونل ۵ ( bonnell 5 ) دارای فنر متصل به همراه فریم فلزی و فنرهای تخت تقویتی در کناره ها است که جنس پنبه ای رویه تشک، نقش دوزی با پارچه سه لایه گردباف می باشد. الیاف بکار برده شده، ضدحساسیت با خاصیت ارتجاعی دارد و محافظ اسکلت آن موکت ترموفلت است.

 

مدل فنر متصل، فنر سلولی است و اسفنج آن چند لایه با تراکم های مختلف می باشد. ارتفاع این تشک ۱۹+۱ سانتی متر، طول و عرض با ابعاد فوق با تلورانس +۲ سانتی متر است.

دیدگاه‌ها ۰

*
*

*

code